O nas

PZFD to działająca od 15 lat organizacja branżowa dbająca o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego w Polsce.

Dbając o interesy swoich członków związek w równym stopniu przyczynia się do polepszania jakości tego rynku mając także  na uwadze ochronę interesów klientów w relacjach z firmami członkowskimi.

Jeszcze zanim wdrożone zostały uregulowania ustawowe związek promował i wciąż promuje stosowanie przez swoich członków  Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Poznański oddział PZFD został formalnie powołany uchwałą nr 36 zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich z dnia 8 listopada 2017 roku. Aktualnie zrzesza 15 firm  działających na rynku poznańskim, ale statutowym obszarem naszej działalności jest całe województwo wielkopolskie.

Cele działania naszego oddziału to zapewnienie właściwych warunków  prowadzenia działalności przez naszych członków  ale także czuwanie nad bezpieczeństwem kupujących.

Chcemy jako związek włączyć się we wszelkie możliwe inicjatywy, także o charakterze społecznym,  mające na celu poprawę jakości przestrzeni publicznej, a także poprawę jakości życia mieszkańców naszego miasta.

Wierzymy, że prowadzenie dialogu pomiędzy wszystkimi  uczestnikami rynku nieruchomości (klientami, firmami deweloperskimi oraz administracją) przyczyni się do właściwego rozwoju rynku nieruchomości w naszym regionie.

 

15

Nasz Oddział zrzesza już 15 firm!

Agencja Inwestycyjna
Sp. z o.o.

  Agrobex
  Sp. z o.o.

   Budimex

    Chronos Development Sp. z o.o. Sp. k.

     Constructa Plus Sp. z o.o.

      Dom-Eko
      Sp. z o.o.

       Inwestycje Wielkopolski
       Sp. z o.o. Sp. k.

        Konimpex-Invest Sp. z o.o.

         Mak Dom
         Sp. z o.o.

          Monday Development S.A.

           Murapol S.A.

            Nickel Development sp. z o.o.

             Novaform Polska Sp. z o.o.

              Trust S.A.

               VILLA Sp. z o.o.